VERČA

Tvořím tečky do kůže, které dohromady dají společný obraz. Vytvořím odraz tvé osobnosti, do které vložím i tu svou.Vytvoříme si vlastní tečkopis? Není to jenom kérka, je to tvá součást a já budu součástí té kérky.

HANDPOKE -

Když tečkuji, tak opravdu tečkuji. Netetuji strojkem, ale tetuji metodou handpoke. K jeho vytvoření potřebuji pouze tebe, barvu a jehlu. Je to originalita a tento styl není pro všechny, ale může být právě pro tebe.

MOTIVY -

Originalita - jen tvá kérka bude tvá, nikdo jiný ji nemá právo nosit. Proto Ti nevytetuji motiv, který už někdo má.

Vytvořím Ti na tvou představu motiv na míru - kus mě, kus tebe (popiš mi tvou představu).

  • Přichystám motiv jen tobě na míru.
  • Mé 100% motivy - co cítím, to kreslím (volné motivy).
  • Freehand - svoboda ve volné ruce a tvá důvěra, opravy starších tetování pouze freehandem.
  • Vytečkování mých obrazů z výstavy (Vy)tečkuju si svět - přibližuje můj svět a pohled na něj a tím i mou tvorbu. Vytečkovaný svět na papíře se může stát i tvým obrazem v kůži, který vnímáme podobně.

Zaujala tě má práce? Moje tečkování Ti je k dispozici, stačí mi napsat.

Navrhuji motivy přímo na míru. Nekopíruji žádný a snažím se o to, aby kérka, vystihla právě toho člověka, který ji chce. Proto mi klidně napiš kompletní požadavky, co bys rád.

- velikost,

- co by se tam mělo objevit (na jaké téma),

- zda v jednoduchých linií nebo propracovanější,

- kde by se kérka měla tetovat,

=> všechno je samozřejmě jen pro přípravu podkladového motivu. Až bude hotový pošlu k odsouhlasení a můžeme na něm společně ještě pracovat.

O MNĚ/A MÉ UMĚNÍ -

Ráda se obklopuji novými lidmi a ještě raději poznávám vaše příběhy, které mi jsou inspirací. Váš příběh (po domluvě) můžeme vedle zveřejnění kérky také zveřejnit. A inspirovat tím ostatní. Nebo na vaše přání může příběh zůstat skryt jen ve vás, v našem tetování a v tajnosti u mě.

O umění se zajímám a obklopuji se jím celý život a neustále se v tomto směru snažím vzdělávat.

Věřím, že tetování, do kterého vložím pozitivní energii už od začátku - od vytváření motivu, může přinést i pomocnou ruku v tvých problémech a přinese ti pozitivní náboj. Proto se tě co nejvíce před navrhnutím motivu, snažím poznat. Abych co nejlépe vystihla tvou osobu. Při mé práci s tebou se je od prvního okamžiku prioritní osobitý postoj, který přinese kouzlo u našeho sezení.